Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym podjęliśmy decyzję o przełożeniu XIII Przeglądu Wiersza i Etiudy Logopedycznej organizowanego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej na późniejszy termin.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci, nauczycieli i logopedów do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Przeglądzie Bajki Logopedycznej.

Wszystkie dzieci otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy. Twórcy bajek otrzymają dyplomy, a wyróżnieni przez komisję nagrody rzeczowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadzamy następujące zmiany w regulaminie II Ogólnopolskiego Przeglądu Bajki Logopedycznej:
– z danej placówki można nadesłać dowolną ilość tekstów i prac plastycznych,
– wydłużamy czas nadsyłania prac do 9.04.2020 r.

Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do swoich przedszkoli i szkół!

koordynator Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej
Magdalena Paszkiewicz
oraz dyrektorzy placówek MPPL

II Ogólnopolski Przegląd Bajki Logopedycznej

organizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej we Wrocławiu

Termin składania prac upływa z dniem 26.03.2020r. (liczy się data stempla pocztowego)

Ponadto do 19.03.2020 należy przesłać tekst bajki w wersji elektronicznej na adres e-mail: Bozena.Macewicz@wroclawskaedukacja.pl z zaznaczeniem opcji potwierdzenia odbioru.

Warunkiem udziału w Przeglądzie jest przesłanie przygotowanej pracy włącznie ze zgodami i załącznikami.